Menu
Your Cart

Gizlilik Politikası

GİZLİLİK VE GÜVENLİK ÜYELİK BİLGİLERİNİZİN GİZLİLİĞİ VE GÜVENLİĞİ

Mağazamıza üye olmak için girdiğiniz hiçbir bilgi, Artıdan tarafından üçüncü şahıs firmalar veya şahıslar ile paylaşılmayacaktır. Mağazamız bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler ve promosyon bilgileri gönderebilir. Üyelerimiz üye olurken bu tür bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi yapabilir, daha sonra bu seçim giriş yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden değiştirilebilir. Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Giriş bilgilerinizi güvenli bir şekilde korursanız, başkalarının sizinle ilgili bilgilere erişmesi ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Bu amaçla üyelik işlemleri sırasında 128 bit SSL güvenlik alanı dahilinde hareket etmekteyiz. Bu sistem, kırılamayan uluslararası bir şifreleme standardıdır.


KREDİ KARTI GÜVENLİĞİ

Firmamız, alışveriş sitelerimizden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ön planda tutmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde saklanmamaktadır. Sürece girdiğinizde güvenli bir sitede olduğunuzu anlamak için dikkat etmeniz gereken iki şey var. Bunlardan biri, tarayıcınızın en alt satırında bulunan bir anahtar veya kilit simgesidir. Bu, güvenli bir internet sayfasında olduğunuzu ve tüm bilgilerinizin şifrelenip korunduğunu gösterir. Bu bilgiler sadece satış sürecine bağlı olarak ve talimatlarınız doğrultusunda kullanılır. Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler, alışveriş sitelerimizden bağımsız olarak Rapid tarafından 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenir ve sorgulanmak üzere ilgili bankaya gönderilir. Kart kullanılabilirliği onaylanırsa alışveriş için sürdürülebilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi tarafımızca görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların hiçbir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmektedir. Online olarak kredi kartı ile verilen siparişlerin ödeme / fatura / teslimat adresi bilgilerinin güvenilirliği firmamız tarafından Kredi Kartları Dolandırıcılığına karşı denetlenmektedir. Bu sebeple alışveriş sitelerimizden ilk kez sipariş veren müşterilerin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmeleri için öncelikle finansal ve adres / telefon bilgilerinin doğruluğunun teyit edilmesi gerekmektedir. Bu bilgilerin kontrolü için gerekirse kredi kartı sahibi müşteri ile veya ilgili banka ile iletişime geçilir.


POSTA SİPARİŞ KREDİ KARTI BİLGİLERİ GÜVENLİĞİ

Kredi kartı mail-order yöntemi ile bize göndereceğiniz kimlik ve kredi kartı bilgileriniz firmamız tarafından gizlilik prensibine uygun olarak saklanacaktır. Bu bilgiler olası banka nezdinde oluşabilecek kredi kartından para çekme itirazlarına karşı 60 gün süreyle saklanır ve ardından imha edilir. Sipariş ettiğiniz ürünlerin fiyatı için tarafınızdan onaylanan mail-order formu dışında herhangi bir tutarın çekilmesi durumunda doğal olarak bankaya itiraz edebilirsiniz ve bu tutarın ödenmesini engelleyebileceğiniz için risk teşkil etmez.